banner-behzisti
دوشنبه 29 بهمن 1397   13:02:28
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
Email sender:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
captcha :
 
اخبار استان
1397/7/30 دوشنبهجشن بزرگداشت روز ملی پارالمپیک برگزار گردید

جشن بزرگداشت روز ملی پارالمپیک برگزار گردید

مدیرکل بهزیستی استان گیلان گفت: به دنبال تغییر نگرش جامعه نسبت به معلولان هستیم و این مهم برای بهزیستی بسیار حائز اهمیت است .

محمدرضا پارسی روز دوشنبه در حاشیه برگزاری مراسم روز ملی پارالمپیک افزود: معلولان دارای توانمندی های قابل توجهی هستند همانگونه در عرصه های مختلف افتخارآفرین بوده اند.
وی کسب مقام سوم در مسابقه های پارا آسیایی را نمونه ای از این افتخارآفرینی ها عنوان و اظهار کرد: معلولان دارای انگیزه های سرشاری هستند که بایستی برای رشد و شکوفایی استعدادهایشان مورد توجه قرار گیرند.
مدیرکل بهزیستی استان گیلان ورزش برای معلولان را بسیار مهم و حائز اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: ورزش در واقع در حکم درمانی شفابخش است که بایستی از این فرصت بهره مند شوند.
وی با تاکید بر اینکه ورزش و امکانات مربوط به آن برای معلولان بایستی در نقاط دور نیز گسترش یابد، تصریح کرد: در مدارس استثنایی برای دانش آموزان با نیازهای ویژه نیز بایستی ورزش و فرصت های آن مورد توجه قرار گیرد.
مراسم گرامیداشت روز ملی پارا المپیک در رشت با همکاری دستگاه های مختلف از جمله بهزیستی گیلان، آموزش و پرورش استثنایی، آموزش و پرورش ، هیات ورزش های جانبازان و معلولین و ... برگزار شد.
لازم به ذکز است معاون سیاسی امنیتی استانداری مهندس جمشید نزاد نیز در این مراسم حضور داشتند.
در این مراسم برنامه های مختلف فرهنگی برای معلولان برگزار شد
.
24مهرماه مصادف با 16 اکتبر روز ملی پارا المپیک نام گرفته است.

منبع خبر: روابط عمومی
.
عكس هاي مرتبط :
نسخه قابل چاپ
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 45896
تعداد بازديد کنندگان سايت: 16928986 تعداد بازديد زيرپورتال: 48258 اين زيرپورتال امروز: 130 سایت در امروز: 21566 اين صفحه امروز: 118